E Bilet

E Bilet 4.5/5 (90%) 2 votes

Ucuze-bilet.com’a hoş geldiniz. Ucuze-bilet.com sizin, oturduğunuz yerden zahmetsizce e bilet almanızı sağlayan bir platformdur. İsterseniz uçak bileti, isterseniz otobüs bileti
Zaman değişti.. Artık eski bilet alma yöntemleri de kendini yeni yöntemlere bırakıyor… Eskiden bir otobüs bileti ya da bir uçak bileti almak için, otogarlarda, terminallerde veya havaalanlarında kapı kapı dolaşmak gerekiyordu. Eğer tercihiniz e bilet almaktan yanaysa işiniz çok kolay… Evinizde ya da işyerinizde sadece parmaklarınızla e bilet alabilirsiniz. Ama ben eski yöntemleri kullanmak istiyorum derseniz tabii ki, tercih sizin… O zaman biz sizi fazla tutmayalım, işiniz çok, yolunuz uzun… O kadar seyahat acentası, otobüs bileti yazıhaneleri ve otogarlar sizi bekliyor. Siz çığırtkanların arasında, adım başı yolunuzu kesen satış elemanlarının arasında yolunuzu bulup, istediğiniz uçak bileti ya da otobüs bileti satın almaya çalışırken, biz burayı tercih edenlere iki adımda ve iki dakikada nasıl uçak bileti veya otobüs bileti alacaklarını yani nasıl e bilet alacaklarını anlatalım.
Ucuze-bilet.com’dan e bilet almak çok basit iki adımdan oluşmaktadır. Yandaki ya da üstteki tablodan nereden nereye gitmek istediğinizi, hangi tarihte gitmek istediğinizi, gidiş dönüş mü yoksa sadece gidiş bileti mi almak istediğinizi belirtiyorsunuz. Sonra ara butonuna basınca siz, aradığınız güzergahtaki tüm uçak bileti ve otobüs bileti seferleri ve fiyatları karşınıza geliyor. Buradan dilediğiniz uçak bileti veya otobüs biletini seçip, gerekli bilgileri doldurup, ödeme işlemini yapıyorsunuz. İşte bu kadar basit e bilet almak.
Ucuz e-bilet platformunun en büyük özelliklerinden bir tanesi de sizin için 100’den fazla uçak firmasından ve 70’den fazla otobüs firmasından sefer, fiyat ve güzergah sorgulaması yapmasıdır. Bir ucuz uçak bileti almak için ya 100 tane uçak firmasına gidip fiyat sorarsınız, aynı şekilde bir ucuz otobüs bileti almak için 70’den fazla otobüs firmasına gidip fiyat sorarsınız ya da ucuz e-bilet platformundan e bilet satın alırsınız. Bu kadar uçak ya da otobüs firmasına telefon etmenin maliyeti bile hatırı sayılır bir miktar yapar. Ama e-bilet almak öyle mi? İki tıklamakla en ucuz e-bilet almak mümkün..
E bilet tercihleriniz hep bizimle olsun….

This entry was posted in Otobüs Bileti, Uçak Bileti and tagged , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*Gerekli

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>