Ucuz Bilet Arama Motoru

Ucuz Bilet Arama Motoru 4.4/5 (89%) 7 votes

Aradığınız ucuz bilet arama motoru burada!… Ne tür ucuz bilet bakmıştınız ucuz uçak bileti mi yoksa ucuz otobüs bileti mi?  Türkiye içinde 100 den fazla otobüs firmasının ve 30 dan fazla havayolu şirketinin seferlerini, tarifelerini ve bilet fiyatlarını online olarak önünüze getiriyoruz. 

Nereden nereye girmek istediğinizi, gidiş tarihinizi, dönüş tarihinizi yandaki forma girin, ara butonuna basın tüm seferler ve fiyatlar karşınıza gelsin.. Ne büyük kolaylık değil mi? Her şey sizin insiyatifinizde, Normal şartlarda bu hizmeti bir seyahat acentasından alsanız, her şey Onun elinde, siz ekranı dahi göremiyorsunuz, size istediği bileti satabilir. Oysa ki bizim sistemimizde ekran, seferler ve fiyatlar sizin tam karşınızda duruyor. Gidiş tarihinizi, gidiş saatinizi, gitmek istediğiniz havayolu ya da karayolu firmasını istediğiniz koşullara göre seçebiliyorsunuz. Keza dönüş tarihinizde de aynı şekilde seferleri, uçak ya da otobüsün kalkış ve varış saatlerini görüp, buna göre değerlendirmenizi yapabiliyorsunuz. Arama tercihlerinizi aktarmalı ya da direkt uçuş şeklinde belirtebiliyorsunuz? 

Ucuz bilet arama motoru olarak bir farkımız da şudur; bir noktadan bir noktaya otobüs seferi aradığınızda, sadece bir tuşa basarak aynı aramayı bu kez uçak biletleri için yapabiliyorsunuz. Aynı şekilde uçak bileti sorgulaması yaptığınızda, yine bir butona basarak, bu kez de aramayı otobüs biletleri için yapabiliyorsunuz.

Ucuz bilet arama motorunun en büyük özelliği de tabii ki, uçak ya da otobüs firmalarının bilet fiyatlarını karşılaştırmalı olarak size sunabilmesidir. Gerekli bilgileri girip siz, ara butonuna basınca size ucuzdan pahalıya doğru ucuz uçak ya da otobüs biletlerini sıralamaktadır. Uçak ya da otobüs bilet tercihinizi siz yaptıktan sonra, adınızı soyadınızı, T.C. kimlik no’sunu, telefon ve e-posta gibi iletişim bilgilerinizi sizden alır. Aşamaları takip edip, siz biletinizi satın aldıktan sonra, bize vermiş olduğunuz e-posta adresine ve cep telefonunuza, satın almış olduğunuz bilet ile ilgili pnr no’su ve bilet bilgileri gönderilir. Ayrıca bir şirket iseniz, biletin satın alınması aşamasında, fatura talebinizi ilgili kutucuğu işaretleyerek dile getirebilirsiniz. Bir sorunla karşı karşıya kaldığınızda, 7 gün 24 saat bize 444 3 258 no’lu telefondan ulaşabilirisiniz…

İşte bu sebepten ucuz bilet arama motoru ; ucuze-bilet.com

This entry was posted in Otobüs Bileti, Uçak Bileti and tagged . Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*Gerekli

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>