Ucuz Bilet

Ucuz Bilet 4.1/5 (81%) 15 votes

Ucuz bilet mi arıyorsunuz? En doğru adrestesiniz!… Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak biletlerini sitemizde bulabilir, dilerseniz satın alabilirsiniz. Aynı zamanda en ucuz otobüs biletlerini de sitemizde bulabilirsiniz. Dilerseniz fiyat karşılaştırın, dilerseniz satın alın… Ama asla sitemizden vazgeçmeyin neden mi?

Çünkü size en uygun uçak ve otobüs biletini bulabilmek için onlarca uçak firmasını, yüzlerce otobüs firmasının seferlerini ve bilet fiyatlarını anlık olarak takip ediyoruz. Sizi terminallerde, havaalanlarında firma firma gezerek, en ucuz bileti bulma derdinden kurtarıyoruz. Sizin zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. 

Üstelik sitemizde, bu hizmetlerden yararlanabilmeniz için, üye olmak gibi, kişisel bir takım bilgilerinizi vermek gibi diğer pek çok sitenin talep ettiği hususlar talep edilmemektedir.

Sitemiz bir fiyat karşılaştırma motoru olup, sitemiz üzerinden satış işlemi de gerçekleştirilmemektedir. Aradığınız sefere ilişkin en uygun ve ucuz fiyat bulunduktan sonra, o fiyatı veren firmanın sayfasından alım işlemini gerçekleştirirsiniz. ucuze-bilet.com’un bilet fiyat bilgilerini gösterdiği tüm firmalar, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde, kredi kartı ile en güvenilir ödeme yöntemi olan 3D secury sistemi kullanmaktadır. Evinizde ya da masanızın başında, işlemizi güvenilir bir biçimde halledersiniz… 

İnternetten bilet almanın avantajlarını bizimle yaşayın… İnternetten bilet almanın avantajlı olduğunu düşündüğünüz için buradasınız… ve çok haklısınız… Neden internette biletler daha ucuz hiç düşündünüz mü? Bu kadar firma üçkağıtçı değil herhalde… Bunu ucuza satabiliyorlarsa bir bildikleri olmalı değil mi? Evet, internette biletler daha ucuz çünkü, her bir internet sitesini bir  acenta olarak düşünürseniz, bu acentaların sabit mekan giderleri olmadığı için ucuza satabiliyorlar… Düşünün bir işletmenin, büro kirası, elektrik faturası, su faturası, aidatı olmazsa, yani bir işletme hizmetini daha ucuza mal ederse, sonuçta ne olacaktır? Daha düşük bedelle hizmetini ya da ürününü sunma imkanı bulacaktır. Bu yüzden ucuz bilet almanın en doğru yolu internet siteleridir. Ama internetten ucuz bilet alırken bazı hususlara da dikkat etmek lazım. Sitenin güvenilir bir site olup olmadığını araştırmak lazım.

Bu yüzden ucuze-bilet.com, en ucuz otobüs bileti , en ucuz uçak bileti alımında hep yanınızda…

This entry was posted in Otobüs Bileti, Uçak Bileti and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*Gerekli

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>