Ucuz Otobüs ve Uçak Bileti Sorgulama

Ucuz otobüs bileti sorgulama için en doğru adrese gelmiş bulunmaktasınız. Sizin için Türkiye’deki yüzlerce otobüs firmasını, bilet fiyatlarını online olarak tarıyoruz. En ucuz otobüs biletini size sunmak için büyük bir gayret sarf ediyoruz. Aralarında Varan, Ulusoy, Kamil Koç, Nilüfer, Anadolu Ulaşım, Esadaş gibi Türkiye’nin en önde gelen otobüs firmalarının bulunduğu bilet sepetini size sunuyoruz.

Sistemin kullanımı ise son derece basit. Yan taraftaki kutudan öncelikle hangi şehirde olduğunuzu “Nereden” kısmında belirtiyorsunuz? Şehir isimleri ismini yazarken, kutuda yazılı olduğu şekilde işaretleyin. Mesela, İstanbul’dan Ankara’ya otobüs bileti alacaksınız. Siz nereden kısmına ist yazdığınız anda aşağıdan “İstanbul” kelimesini işaretleyin. Veritabanımızda şehir ismi ne şekilde girilmişse, ucuz otobüs bileti sorgulama işlemi buna göre yapılmaktadır. Bu nedenle doğru sonuçların görülebilmesi, hatta bir sonuç görülebilmesi için bu işlemin, yukarıda anlattığımız şekilde yapılması gerekmektedir.

Yıllarca önce, ucuz otobüs bileti sorgulama için neler yaptığınızı bir hatırlayın lütfen. Otogarlarda terminallerde, kalabalığın içinde, çığırtkanlardan yakayı sıyırıp istediğiniz otobüs firmasının gişesine ulaşıncaya kadar bin bir zorluk yaşardınız. Bu sizin için hem vakit kaybına yol açardı hem de nakit. Ne demiş bilenler? Vakit nakittir. Biz ise, sizi bu dertten kurtarıyoruz. Ucuze-bilet.com sayesinde, otogarlarda, terminallerde, otobüs bileti yazıhanelerinde, sıra bekleyerek, yağmurda, karda, kışta, kalabalıkta sıranın size gelmesini bekleyerek, sıkıntıdan patlamadan, evinizde işyerinizde, parmaklarınızın ucuyla istediğiniz otobüs biletini almanızı sağlıyoruz.
Biletinizi alırken ya da aldıktan sonra herhangi bir sorunla karşı karşıya mı kaldınız. Sorun değil! Hemen bize 444 3 258 yani 444 e blt no’lu telefondan ulaşabilirsiniz. Biz diğer firmalar gibi, otobüs bileti satıncaya kadar sizinle birlikte değiliz. Biz müşterilerimiz ile aramızdaki ilişkinin salt bir ticari ilişki olduğunu kabul etmiyoruz. Biz her müşterimizin bizim aynı zamanda bir dostumuz olduğunu düşünüyoruz ve standartlarımızı, kriterlerimizi buna göre belirliyoruz. Bu sebeplerle lütfen hizmetimiz ile ilgili eleştirilerinizi, düşüncelerinizi bizimle paylaşın. Bundan büyük bir mutluluk duyacağız ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Ucuz otobüs bileti sorgulama işleminden sonra sitemizde, ucuz otobüs bileti bulabilir ve alabilirsiniz…

 

Ucuz Otobüs ve Uçak Bileti Sorgulama

This entry was posted in Otobüs Bileti and tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.